ONUKA откровенно в «Зе Интервьюер»

723

ONUKA2Пятый выпуск авторской программы Анатолия Анатолича «Зе Интервьюер» вышел с Натой Жижченко, солисткой украинского электронного проекта ONUKA, полностью на украинском языке. Первый откровенный разговор ONUKA, в котором она пустила съёмочную группу в свой мир музыки и личной жизни.ONUKA9В достаточно откровенном разговоре ONUKA призналась в своих фобиях:
«Я взагалі не публічна людина, і мені потрібно пару хвилин адаптуватися. Я б із задоволенням закрилася в машині і сиділа сама. Це моя «капсула спокійності». Я можу просто піти з вечірки і просто сидіти в машині і собі читати. Це моя соціофобія яка інколи вмикається«.ONUKA5Впервые ONUKA прокомментировала свою ситуацию вокруг «Евровидение-2017», когда крутейший номер ONUKA в Украине перекрыли рекламным блоком:
«Я думаю,  що нонсенс, який відбувся, був нам на руку. Це настільки обурило людей, що всі почали постити цей виступ в мережі, і наступного дня, вже в повторі, його включили в трансляцію на каналі. Але через те, що був такий сандал, що вирізали, ONUKA подивилося набагато більше людей, якби його не вирізали. Це наша реальність. Серед усіх країн лише три пішло в рекламу і Україна в тому числі. Ми живимо просто в абсурді, тому абсурд вже не дивує«.

ONUKA3Также ONUKA призналась, что купила водительские права:
«Купила водіїйські права. Я вчилася і ходила на іспити, нажимала якісь клавіші і мені було дуже цікаво дійсно почути результат справжній. Теорію не здавала, а практику здавала, тому що їздити вміла«.ONUKA12Еще поделилась в честь кого названа группа ONUKA:
«Гурт ONUKA назван на честь дідуся, який виробляв українські інструмети. Дідусь реставрував українські, литовські, білоруські інструменти. Інсрументи  Тараса Григоровича Шевченко і взагалі зробив дуже багато для украхнськох культури«.ONUKA702:19 ФОБИИ ONUKA
03:20 ПРО ЕВРОВИДЕНИЕ-2017
04:43 ПОЧЕМУ НА НОМЕРЕ ONUKA НА ЕВРОВИДЕНИИ ВКЛЮЧИЛИ РЕКЛАМУ
07:00 ГОНОРАР ONUKA ЗА УЧАСТИЕ В ЕВРОВИДЕНИИ-2017
08:36 «КАПСУЛА СПОКІЙНОСТІ» ONUKA
09:03 ONUKA ПРО СВОЕ АЛЬТЕР ЭГО «ЛЮДКУ»
10:08 ПРО ЛИЧНЫЕ ОТНОШЕНИЯ С ЖЕНЕЙ ФИЛАТОВЫМ (The Maneken)
11:53 КАКУЮ МАШИНУ ВОДИТ ONUKA ПОСЛЕДНИХ НЕСКОЛЬКО ЛЕТ
14:00 О ТОМ, КАК КУПИЛА ВОДИТЕЛЬСКИЕ ПРАВА
14:30 ПОЧЕМУ ONUKA ПЕРЕЖИВАЕТ, ЧИТАЯ КОММЕНТАРИИ В СОЦ.СЕТИ
15:22 КОГДА ONUKA БУДЕТ ПРЕДСТАВЛЯТЬ УКРАИНУ НА ЕВРОВИДЕНИИ
18:58 ПОЧЕМУ В ОДНОМ ИЗ ТРЕКОВ ONUKA ЗВУЧИТ ГОЛОС GOOGLE TRANSLATE
20:30 ПРО ИСПОЛЬЗОВАНИЕ БУГАЯ В СВОЕЙ МУЗЫКЕ
23:45 ТОЛЯ, ЖЕНЯ И ПИФ
25:13 МЕСТО, ГДЕ СОЗДАЕТСЯ МУЗЫКА JAMALA ONUKA THE MANEKEN.
28:00 ПОЧЕМУ ТРЕК «МІСТО» СТАЛ ОДНИМ ИЗ ГЛАВНЫХ ТРЕКОВ ONUKA.
31:03 КОНКУРЕНЦИЯ В МУЗЫКЕ МЕЖДУ ONUKA и THE MANEKEN
36:08 САМЫЙ ДОРОГОЙ ШКАФ ONUKA
45:41 ПРО СИТУАЦИЮ С КАМАЛИЕЙ НА ПРЕМИИ YUNA — 2015
47:11 ЧТО  БУДУЩЕМ БУДЕТ ДЕЛАТЬ ONUKA