22 та 23 травня 2021 року на сцені Національного Палацу Мистецтв «Україна» відбудуться 4 грандіозних ювілейних шоу Ірини Білик.

Епатажна ікона української поп-музики виконає пісні, які давно не співала та які всі мріють знову почути – це будуть найкращі композиції з усіх альбомів співачки за всі 30 років її творчої діяльності. «Так просто», «Ти — мій», «А я пливу у човні», «Одинокая» — хіти, з яких розпочиналась музична історія Незалежної України і які багато років потому залишаються близькими кожному. Режисером концертів став фотохудожник, стиліст, режисер кліпів і чоловік співачки – Аслан Ахмадов.

Тому глядачам можна не сумніватися: у новому шоу буде максимум любові та океани емоцій! За задумом Аслана, у ювілейній програмі співачки немає дуетів, виступів запрошених артистів. Тільки сама Ірина, її пісні і її спілкування із глядачами. «У ювілейних шоу вся увага буде прикута до Ірини, яка буде одночасно і на сцені, і на екранах. Практично під кожну пісню ми зняли новий віджеїнг. В основному зйомки проходили у Києві, Одесі, а значна частина матеріалу була знята «з рук» — я кілька тижнів бігав з камерою, а потім півтора місяця сидів цілодобово за комп’ютером, щоб це все змонтувати». — розповідає Аслан Ахмадов.

Розповідаючи про підготовку до всеукраїнського туру, яка тривала більше півроку, включаючи пошиття абсолютно нових концертних костюмів, які розробила команда українських дизайнерів на чолі з відомим маестро моди Сергієм Бизовим й постановку найскладнішої хореографії для шоу-балету, Ірина Білик зазначає: «Я дуже довго готувалася до свого ювілейного туру, але видно так було задумано Богом, щоб мені ніколи не виповнювалося 50 і всі ювілейні торжества, що мали відбутися у березні-квітні, були скасовані через карантин. Але те особливо й цінно для мене, що мої глядачі вкотре мене не зрадили. Коли концерти переносилися на нові дати, люди тримали у себе на поличках квитки і з трепетом чекали, коли ми побачимося. Мої глядачі знають, наскільки для мене важливі ці зустрічі.

Нехай ювілей, не ювілей, день народження чи інше свято, але кожний концерт і кожний глядач у моєму залі для мене дійсно важливий, як найбільш дорогоцінний діамант».
Ювілейні концерти співачки є частиною всеукраїнського туру. Після концертів в Києві, глядачі чекають Ірину в Рівно, Сумах, Житомирі, Чернівцях, Івано-Франківську, Полтаві, Кропивницькому ті інших містах і мітсечках Українах. Загалом ювілейний тур охоплює більше 30 міст та буде тривати аж до вересня цього року.