Тріо народних хітмейкерів об’єдналися в офіційному саундтреку до української комедії «Скажене Весілля 2». Пісня «Свят! Свят! Свят!» присвячена усім улюбленим святам країни.

За  сюжетом кліпу глядачі святкують разом з артистами, завітавши до них у гості: потрапляють на весілля Потапа, куштують паски разом з Олегом Винником та зустрічають Новий рік з Олею Поляковою. Яке ж свято без професійного ведучого, роль якого у  відео виконав головний тамада «Скаженого Весілля» – Назарій Запухляк (Юрій Горбунов).
Авторами ідеї стали режисери Максим Шелковников та Денис Маноха.  Виробництво – MOZGI Production.

Потап: «Ми вирішили зіграти ще одне весілля, тільки на цей раз кіношне.  В мене ще свіжі спогади про те,як це – бути нареченим,  тому я почувався у цьому образі впевнено. Вважаю, що у класного свята завжди повинен бути заводила   – Сатурн, навколо якого інші, як кільця, обертаються. Головне, тримати швидкий, веселий та розривний темп, як в нашому тріо народних «бенгерістів» 

Олег Винник: «Я дуже люблю дарувати людям свято. І точно знаю, що ніякі декорації не допоможуть відчути його сповна без натхнення, радості і правильної внутрішньої мотивації. Радий, що за сюжетом відзначаю саме Великдень. З великою повагою ставлюся до цього свята та його традицій, тому для мене був дуже важливим момент, коли я виносив гостям власноруч приготовану паску. До того ж, це пов’язано з дитячими спогадами – ще зовсім маленьким я допомагав матері збивати білки, діставати паски з печі та прикрашати їх»

Оля Полякова: «Гарне свято як концерт, з якого люди не виходять до самого  закінчення.  Все вдалось, якщо гості розходяться вранці задоволені та веселі! Як ми з хлопцями після зйомок кліпу. Ми зробили одне спільне діло  на благо Нового Року та України. Мені здається, вийшло найнепередбачуваніше тріо»Народне тріо розпочинає святковий марафон в очікуванні великої прем’єри – комедія «Скажене Весілля 2» вже з 25 грудня у всеукраїнському кінопрокаті.