Талановита та перспективна українська співачка МILENA презентувала у мережі свою дебютну роботу під назвою «Десь Далеко». Кліп молодої артистки вийшов дуже позитивним та життєстверджуючим. На YouTube ця пісня вже набрала більше 50 тисяч переглядів.

Дебютна пісня співачки «Десь Далеко» – це про абсолютну непохитність власного Я, про налагодження внутрішньої гармонії, про те, що незважаючи на труднощі, завжди треба прямувати тільки вперед.
  — Привіт, мене звати МILENA, мені 16 років. Це моя перша пісня, яка була написана рік тому і тільки зараз ми наважилися її випустити і зняти до неї кліп. З її допомогою я закликаю усіх не забувати про свою силу у душі, очах і серці, адже це головний путівник до мрiї, успiху, до сонця та любовi. Попри невдачі та потреби сучасного світу, іноді потрібно зупинитися і відчути щастя. Заряджайся пiснею, мрій та дiй, — закликає МILENA.

Дівчина також розповіла, що вже зараз працює над своїм наступним треком «То є Ти», що стане маніфестом одноліткам і новому поколінню. Слідкуйте за виконавицею на її сторінках у соціальних мережах та не пропустіть наступний хіт від співачки.