Минулорічне Свято приходу весни, певно, в кожної українки одразу асоціюється з чуттєвою піснею «Чому», яку написав Олександр Пономарьов та виконав з трьома зірковими чоловіками – DZIDZIO, ALEKSEEV та Артемом Пивоваровим. 8 мільйонів переглядів та перше місце в трендах платформи YouTube – ознака того, наскільки українським жінкам припала до душі весняна композиція. Що ж чекає на слухачів цього року?
Сьогодні вийшов тизер з нової відеороботи, що має назву «Миліша». Незмінний автор романтичних українських хітів Олександр Пономарьов і цього разу вирішив потішити прихильників новиною про квартет з DZIDZIO, ALEKSEEV та найбільш інтригуючим учасником – Тарасом Тополею, фронтменом популярного українського гурту «Антитіла».
Олександр Пономарьов: «Усі питають, про що ж буде пісня? Я пишу тільки про кохання – або до жінки, або до України. Але Україна – та сама жінка. Сподіваюся, що наша творчість, такий її новий прояв, країна прийме, як завжди, з широкими обіймами та відкритими серцями!»
DZIDZIO: «Усе дуже гарно, злагоджено. Ми такі різні, і в тому якраз краса. Думаю, саме через це виходить настільки гарний ансамбль. Мабуть, знову потрапимо в тренди цифрових майданчиків, і це не може не радувати – нарешті великий прорив української пісні».

ALEKSEEV: «Зараз розумію, Олександр все зробив ідеально: пісня дуже правильна, динаміка, тембр підходить один одному. Звучання дуже органічне та гармонійне, тому чекайте…»
Тарас Тополя: «Це така авторська пісня, яка вочевидь стане популярною через свою мелодію, через ту атмосферу, яку вона несе в собі. Композиція такого дорослого, мудрого кохання. Пісня великою мірою автобіографічна для Олександра. На знімальному майданчику все пройшло дуже спокійно, затишно, тепло, це не порівняти з тими відео, які артисти зазвичай знімають. У нас все стримано, по-дорослому».

Не пропустіть – зовсім скоро прем’єра нової колаборації з’явиться на YouTube-каналі Олександра Пономарьова!