Коли подобається відображення в дзеркалі, день минає в хорошому настрої та справи вдаються краще. Адже впевненість у собі — запорука успіху. Відтак вдало підібраний одяг, блиск в очах та акуратна зачіска такі ж важливі, як і правильно спланована робота та відпочинок. Проте щодня відвідувати перукаря затратно і фінансово, і щодо часу. Тому краще самостійно навчитися швидко приводити до ладу волосся, як це роблять спеціалісти в салонах. Для цього може бути достатньо звичайного фена або ж його покращеної моделі з додатковими насадками.

Використовуємо температуру та швидкість правильно

Багато хто користується приладами для сушіння дуже обмежено — і даремно. Бо кожному під силу в домашніх умовах створити красиву зачіску, використовуючи звичайні фени для волосся. Достатньо розуміти кілька важливих нюансів:

  1. Температура має значення. Теплий режим потрібен для акуратного висушування мокрого волосся. Гаряче повітря можна вдало використати для вирівнювання та, навпаки, закручування локонів. Холодний режим добре закріплює результат.
  2. Використовуйте засоби для фіксації. Залежно від бажаного результату, можна запастися мусами, пінками, лаками, спеціальними оліями чи спреями на основі трав для легкого розчісування. Щодо цього можна порадитися зі своїм перукарем-стилістом.
  3. Починати укладку необхідно тоді, коли волосся сухе на 60%. Паралельно використовуйте потрібний гребінець. Для об’єму це має бути кругла щітка, якою в процесі сушіння можна підіймати зачіску біля коренів та підкручувати кінчики, витягуючи локони. Повітря треба направляти згори вниз.

Вибирайте якісні фени. Роздивитися асортимент сучасних моделей та їхні характеристики можна в магазині Алло в Одесі. Адже від потужності приладу, кількості температурних режимів та наявності додаткових насадок залежатиме різноманіття результатів, яких ви зможете досягнути.

Ідеї для довгої та короткої стрижки

Зачіски на кожен день також можуть бути цікавими. Різна довжина волосся, колір, структура волосин — незалежно від цих чинників із допомогою фена можна зробити стильну укладку. Ось кілька прикладів:

  1. Для короткої стрижки хороший варіант під назвою «грайливі хвилі». Для цього просто нанесіть на мокре волосся пінку для фіксації, сушіть на гарячому режимі на малій швидкості, у руках зминайте при цьому локони. Результат: легка та в міру пухнаста зачіска.
  2. М’які локони для довгої стрижки. Розділіть вологе волосся на окремі прядки, нанесіть гель чи піну для фіксації. Почергово накручуйте локони на брашинг та сушіть феном на середній швидкості з гарячим температурним режимом. Повітря спрямовуємо згори вниз, волосся ніби відтягуємо донизу. Наприкінці зафіксуйте зачіску холодним режимом.

Не бійтеся експериментувати та любіть себе. Незалежно від погоди за вікном та часу на годиннику, мати стильний та впевнений вигляд під силу кожному.