13-го жовтня столиця здригнулась від переможного рику справжніх «Каннівських Левів» — першого фестивалю воістину сумнівної реклами, запровадженого креативною формацією R_Agency. Подія викликала ажіотаж в культурних колах, тому в цей вечір туса рекламників органічно доповнилась світськими левицями та іншими непересічними митцями.

Церемонію нагородження відвідали зірки шоубізу, блогери та селебріті: Олег Скрипка, Сєрж Смолін, Ігор Посипайко, СолоХа, Анна Свірідова, Вячеслав Соломка, Міла Кузнєцова, Любка Губка та топові гравці рекламного світу. Розважальна частина заходу заслуговує особливої уваги. Це була вибухова суміш із дивних людино істот, свинячих грудей та вокальної феєрії короля Гідропарку – Миколи Ковальського. Гості не стримували сліз радості, а потім в клюбі були танці…

Журі фестивалю:
Голова журі — Олег Томін, живе подвійним професійним життям. Вдень він засновник і креативний директор агентства Bart & Fink, вночі — режисер. Його головна вимога до реклами — щоб було цікаво. І тим, хто знімає, і тим, хто дивиться. Ролики для «Люксоптика», Roshen, COMFY, work.ua — все з цього ГОСТу.
Ілля Ануфрієнко — засновник і креативний директор Bickerstaff.734. Ex-senior-artdir в Banda. У рекламі сім років, за цей час встиг заробити 22 Effie і 31 нагороду на креативних фестивалях: Epica Awards, Reddot, Young Cannes Lions, Golden Drum та інших.Юрій Кузнєцов — білоруський креативник, котрий обрав Київ для реалізації свого творчого потенціалу. Ex-artdir в Banda. Зараз займається незалежною режисерською та акторською діяльністю, а ще Юрій — автор вірусного челенджу #13тупыхроликов.Журі визначили переможців у категоріях «Print» та «Film», а також, спеціальній номінації «Ніс Дєда» за найгірший копірайт.
Переможцями в категорії «Print» стали: Золотий Лев
«Ferero Roshen» — Клименко Віталій та Ренчковський Ярослав