15 жовтня в урочистій і розкішній обстановці залу Атріум Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся Фінал конкурсу краси «Міс Україна Всесвіт» -2021. Теплого осіннього вечора гості першими дізналися ім’я дівчини, яка буде представляти Україну на найпрестижнішому міжнародному конкурсі краси Miss Universe-2021, що відбудеться в Ізраїлі в грудні 2021 р.

Королевою вечора і володаркою престижного звання «Міс Україна Всесвіт»-2021 стала 27-річна Анна Неплях із Дніпра.«Я з дитинства дивилась конкурси краси по телевізору і мріяла, що колись буду однією з тих дівчат, які з такою честю представляють нашу країну. Стати «Міс Україна Всесвіт» — моя заповітна мрія, аби своїм прикладом показати всім дівчатам, що все можливо і все в нашій голові. Хочу, аби жінки навчилися любити себе та не заперечували свою силу в жіночності. Мрію мати жіночий центр, де жінки могли б бути однією сім’єю та отримувати психологічну допомогу, знання, розвивати творчі прояви, усвідомлювати свою цілісність та гармонізувати душу та тіло». Хобі: живопис, пише картини. Анна має доволі потужну аудиторію в соц.мережах і веде власні блоги. Оскільки головною метою оргкомітету «Міс Україна Всесвіт» завжди була популяризація України в світі, високі результати і перемога в конкурсі «Міс Всесвіт», наступним етапом роботи всієї команди Оргкомітету стане активна підготовка переможниці до участі в міжнародному конкурсі Miss Universe-2021 і два місяці напруженої підготовки до такого відповідального заходу.

Національний комітет «Міс Україна Всесвіт» приготував гостям шоу безліч сюрпризів. Грандіозна музична програма відбулася за участі: Ірини Білик, Tayanna, Oleynik & Стобой, Tancevanskiy, Андрія Невіна, Natalia Gordienko (Молдова), Лилу45, Samantha, Angel voices, Даші Суворової, танцювального дуету Дмитра Дікусара Та Ірини Журавської. Справжнім неочікуваним музичним сюрпризом для гостей вечора став виступ австралійської виконавиці в жанрі World Music, автора і композитора своїх пісень Перукуа (Peruquois). Вона співає у власному, унікальному стилі, що поєднує між собою відразу кілька музичних напрямів, її вокал ніби зупиняє час. Перукуа — австралійське диво, яке розриває рамки традиційних уявлень про можливості людського голосу. Щоб зрозуміти хто це, варто згадати виступ інопланетної діви Плавалагуни у фільмі «П’ятий елемент». А кілька пісень, виконані Перукуа під час шоу, мабуть, подарували гостям ще більш потужні переживання.

Цьогоріч в конкурсі з’явилися зміни, а також помінялися критерії відбору учасниць. З претендентками проводили тривалі індивідуальні інтерв’ю і вибирали їх не тільки звертаючи увагу на зовнішні дані – враховувалися характер, навички комунікації, здатність створення особистого бренду та інші якості. Також була скасована система відбору дівчат на масштабних кастингах, формат змінився. Оргкомітет проводив для претенденток освітні лекції, було запроваджено систему, засновану на глибоких інтерв’ю, які тривали іноді по дві години. Оргкомітет конкурсу «Міс Україна Всесвіт», трохи послабив вимоги відбору і вже не так прискіпливо ставиться до таких параметрів, як зріст, параметри, пропорції. «Сьогодні тренд бодіпозитиву, здорового ставлення до тіла – це ознака психічного здоров’я молоді. Ми хочемо пропагувати молодому поколінню те, що тіло жінки може бути різним. При відборі фіналісток велика увага приділялася тому, щоб дівчина насамперед була особистістю, мала особистий бренд, власні цінності, внутрішній стрижень, а не просто красиву зовнішність. Важливу роль відіграє характер учасниць і їхнє вміння бути частиною колективу. Девізом конкурсу цього року можна сміливо називати жіночу підтримку і дружбу. Ми ретельно підбирали дівчат – щоб вони були приємні, доброзичливі, комунікабельні, володіли знаннями нетворкінгу, спілкування, знали мови. Тому цього року серед фіналісток – дівчата, які вже чогось досягли в житті, а конкурс стане для них трампліном для досягнення нових завдань і цілей» — розповідає про цьогорічні зміни у кастингах президент конкурсу «Міс Україна Всесвіт» Анна Філімонова. В результаті таких нововведень в кастингах, було вибрано 15 фіналісток віком від 18 до 28 років, які представляють різні регіони України. Корону переможниці передала «Міс Україна Всесвіт»-2020 Єлизавета Ястремська.У журі конкурсу увійшли:
— Анна Філімонова, Голова Національного комітету «Міс Україна Всесвіт»;

— Іванна Онуфрійчук, телеведуча, акторка;

— Жан Беленюк, спортсмен, борець греко-римського стилю, Олімпійський чемпіон Токіо 2020 року;

— Дар’я Білодід, спортсменка, дзюдоїстка, бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 в Токіо;

— Анастасія Шухніна, fashion-директорка компанії Domino;

— Ярослав Самойлов, психолог, засновник Онлайн Інституту Практичної Психології;

— Ольга Компанієць, Чемпіонка України за версією UBPF і дворазова чемпіонка світу WBPF в категорії фітнес-бікіні, експерт в області краси та естетичної хірургії;

— Юрій Сугак, генеральний продюсер телеканалу «Україна 24»;

— Джованні Моро (Giovanni Moro), власник бренду годинників і аксесуарів Unimatic (Італія).

Після декількох дефіле були визначені ТОП 7, а призові місця розподілилися наступним чином:

«IV Міс Україна Всесвіт» -2021 стала Юлія Семеніхіна, 20 років, Кам‘янець-Подільський

«III Міс Україна Всесвіт» -2021 стала Софія Дорчинець, 20 років, Ужгород

«II Міс Україна Всесвіт»-2021 стала Неля Попович, 25 років, Ужгород

«I Міс Україна Всесвіт»- 2021, стала Вікторія Апанасенко 28 років, Чернігів
і володаркою престижного звання «Міс Україна Всесвіт» -2021 стала Анна Неплях, 27 років, Дніпро

У спеціальних номінаціях і володарками спеціальних призів стали:
«Miss Style Domino» від генерального партнера заходу Domino Group — Юлія Фесюк, 28 років, Черкаси

«Miss Eco International Ukraine 2021» — Неля Попович, 25 років, Ужгород

«Miss BaByliss» — Карина Мухутдінова, 22 роки, Київ

«Miss Schwarzkopf Professional» — Анна Неплях, 27 років, Дніпро

«Miss Body 2021» — Каріна Опара, 20 років, Київ

«Miss Women’s Empowerment» — Вікторія Апанасенко 28 років, Чернігів

«Міс глядацьких симпатій» — Анна Неплях, 27 років, Дніпро

В рамках конкурсу також відбулося традиційне нагородження в номінації «Легенда української музики та краси», якою в цьому році стала Ірина Білик.

Фото: Лидия Тропман и пресс-служба Мисс Украина