Завантажуй додаток та отримай знижку 20% на доставку найсмачнішої їжі японської кухні від Тануки! Ось так столичний бренд ресторанів японської кухні спрощує життя любителів азіатської кухні.
Зараз все частіше люди починають замовляти їжу додому чи в офіси. Це обумовлено зайнятістю населення і тим, що кожен хоче більше проводити час із сім’єю і друзями не стоячи біля плити.
Найбільший відсоток, звичайно, припадає на мегаполіси, такі як наша столиця. Тож для жителів Києва є абсолютно звичним замовляти їжу, просто увімкнувши телефон і скориставшись додатком.Ресторан японської кухні «Тануки» не відстає від тенденцій і сучасних потреб клієнтів, розробивши свій додаток для замовлення їжі.
Кожен власник смартфону може скористатися цією вигідною можливістю.
Якщо в тебе Android чи iOS ти без проблем можеш замовляти їжу зі свого телефону. Усе, що тобі потрібно — це завантажити додаток Тануки.
Маючи у смартфоні цей додаток, кліенти забеспечені регулярними знижками, зручним особистим кабінетом, доставкою за годину, ексклюзивними акціями, картою ресторанів Тануки та іншими додатковими можливостями.«Тануки» турбується про своїх клієнтів, тому що всього лише за пару натисків ти отримуєш послугу, яка раніше потребувала бульше зусиль та очікування.
https://bit.ly/2QwisQB — посилання на завантаження додатку.
Доставка працює з 10:00 — до 23:00, крім п’ятниці і суботи, а в п’ятницю і суботу — з 10:00 — до 00:00.
Будь-який відгук гостя або клієнта доставки можна залишити в соц мережах Тануки:
https://www.instagram.com/tanuki_ua/
https://www.facebook.com/tanuki.ua/
https://www.tanuki.ua/