ONUKA и Анатолий Анатолич в машине фотоПятый выпуск авторской программы Анатолия Анатолича «Зе Интервьюер» вышел с Натой Жижченко, солисткой украинского электронного проекта ONUKA, полностью на украинском языке. Первый откровенный разговор ONUKA, в котором она пустила съёмочную группу в свой мир музыки и личной жизни.Анатоий Анатолич берет интервью у ONUKA фотоВ достаточно откровенном разговоре ONUKA призналась в своих фобиях:
«Я взагалі не публічна людина, і мені потрібно пару хвилин адаптуватися. Я б із задоволенням закрилася в машині і сиділа сама. Це моя «капсула спокійності». Я можу просто піти з вечірки і просто сидіти в машині і собі читати. Це моя соціофобія яка інколи вмикається«.
ONUKA5Впервые ONUKA прокомментировала свою ситуацию вокруг «Евровидение-2017», когда крутейший номер ONUKA в Украине перекрыли рекламным блоком:
«Я думаю,  що нонсенс, який відбувся, був нам на руку. Це настільки обурило людей, що всі почали постити цей виступ в мережі, і наступного дня, вже в повторі, його включили в трансляцію на каналі. Але через те, що був такий сандал, що вирізали, ONUKA подивилося набагато більше людей, якби його не вирізали. Це наша реальність. Серед усіх країн лише три пішло в рекламу і Україна в тому числі. Ми живимо просто в абсурді, тому абсурд вже не дивує«.

ONUKA3Также ONUKA призналась, что купила водительские права:

«Купила водіїйські права. Я вчилася і ходила на іспити, нажимала якісь клавіші і мені було дуже цікаво дійсно почути результат справжній. Теорію не здавала, а практику здавала, тому що їздити вміла«.
ONUKA12Еще поделилась в честь кого названа группа ONUKA:
«Гурт ONUKA назван на честь дідуся, який виробляв українські інструмети. Дідусь реставрував українські, литовські, білоруські інструменти. Інсрументи  Тараса Григоровича Шевченко і взагалі зробив дуже багато для украхнськох культури«.
ONUKA7