Сьогодні вийшов україномовний альбом дуетів Тіни Кароль «Молода кров», цей реліз приурочений до 30-річчя Дня незалежності України.
Тіна заспівала дуетні пісні з такими артистами, як Wellboy, LATEXFAUNA, Alina Pash, САМНАСАМ, Ivan Navi, NIKITA LOMAKIN та група KAZKA.
Місія цих колаборацій в тому, щоб поповнити каталог української музики сучасними піснями, а також відкрити для широкої аудиторії нові імена.«Я надзвичайно зворушена представити альбом «Молода кров» та виконавців нової формації. Тим самим я хочу привітати Україну з Днем народження, з 30-ти річчям! Аби ви знали, що все в майбутнєму залежить від нас самих: наскільки ми будемо об’єднанні в своїй ідеї, в своїй самоідентифікації. Мені дуже приємно, що саме в цьому альбомі, в цих піснях звучать ті голоси, які будуть звучати у майбутнєму», — говорить Тіна Кароль.ВІДЕО https://www.instagram.com/tv/CSrLiHTKmRr/?utm_medium=copy_link
Співачка додає, що новий проект «Молода кров» лише початок: «Я вірю, що буде «Молода кров 2», і «Молода кров 3». На сьогодні це наш маленький старт і маленькі амбіційні плани. Ми всі згадуємо у День незалежності муниле, сьогодення, а хочеться вже зараз писати майбутню історію. Робити це разом, підтримуючи один одного»
Зранку співачка представла альбом на телебаченні в прямому ефірі каналу 1+1 разом з Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченко.

«Музика завжди була з нами: у складні і піднесені часи Незалежності України. Проект Тіни Кароль «Молода кров» — сміливе об’єднання, серед пісень у якому точно є такі, що увійдуть в історію. Радий, що ми презентуємо таку свіжу та потужну колаборацію напередодні 30-ї річниці Незалежності.
Вдячний Тіні за ідею та реалізацію цього вагомого кроку, який робить молодих і сучасних артистів помітними для всієї країни», — сказав Міністр про альбом дуетів «Молода кров»
Міністр також назвав свій ТОП-3 з альбому Тіни Кароль «Молода кров», і це дуети Тіни з Wellboy, LATEXFAUNA, Alina Pash. Окремо Олександр Ткаченко зазначив пісню «ЗIрочка» з групою KAZKA

 

«Тіна Кароль здатна опікати любов’ю молодих артистів и всю Україну», — додав Міністр культури Ткаченко в прямому єфірі.
Усі артисти проекту «Молода кров» доєдналися до прямого ефіру по ЗУМу, кожен з них говорив про те, що для нього особисто означає цей проект та про важливість підтримки один одного на тлі музики.