Напередодні Дня Св. Миколая, 18-го грудня, команда ГО «Лікарський Фронт», амбасадором якої є відома українська акторка, Народна артистка України Ольга Сумська зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком підтримала благодійну ініціативу Громадської Організації.

Засновник організації «Лікарський Фронт» Андрій Лисецький, Денис Ткаченко, Сергій та Інна Трохлюк, оргкомітет Всеукраїнської бізнес-премії “CABINET BOSS.Top-50” та Міжнародної благодійної премії «CHARITY 100ЛИЦЯ», засновницею якої є Марина Філіпенко, разом з Віталієм Войтовичем, засновником групи компаній «Premier Food» привітали військових зі святом, влаштувавши благодійну акцію. Машина гуманітарної, медичної допомоги прибула до військової бригади ЗСУ, яка наразі захищає нашу столицю.

У День Св. Миколая команда організаторів бажає нашим бійцям лише миру, добра та щастя. Нехай наші хлопці, які сьогодні поїхали захищати нашу Країну в одну з найгарячіших точок повернуться живими! Українські військові довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші та найпрофесійніші воїни у світі. Бажаємо кожному захиснику та захисниці повернутися додому неушкодженими і принести з собою перемогу України!

Окрема подяка за медичну допомогу волонтерам Щецинського відділення об’єднаних українців у Польщі та особисто Яну Сернику.

Центральній Спілці українців в Німеччині, ЦСУН. Голові — Людмилі Млош за взуття для наших військових — берці.

Гаврилюк Людмилі Володимирівні, які власноруч виготовляє тушонки та каші з м’ясом у м. Сарни, Рівненської області.

Мрія про перемогу України обов’язково стане реальністю, а у серцях українців достатньо сміливості та єднання, щоб не лише вистояти але і відновити Україну. Немає сумнівів, що самовідданість українського народу та спільна боротьба з ворогом надихає не лише нас самих, але і весь світ, мотивуючи міжнародні фонди та організації до співпраці. Волонтери, громадські організації та міжнародні благодійні фонди вже зробили немало для України, але цю спільну щоденну роботу потрібно продовжувати задля нашої з вами перемоги.