Головна Афіша “ГДЄ ВІ СОХНІТЄ БЄЛЬЙО” ЧИ “У КИЄВІ НА ПОДОЛІ” (КАМЕРНА СЦЕНА)

16 Травня 2025

“ГДЄ ВІ СОХНІТЄ БЄЛЬЙО” ЧИ “У КИЄВІ НА ПОДОЛІ” (КАМЕРНА СЦЕНА)

Початок о 18:00

Ціна: 350 - 350 грн.

Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського

м. Kиїв, вул. Хрещатик, 50Б

Запрошуємо на комедію Театру української традиції «Дзеркало» ««Гдє ві сохнітє бєльйо?» чи «У Києві, на Подолі…» (комедію з піснями, чаркою та цимісом 16+).

Подвір’я київського Подолу наповнене єврейськими і українськими жартами, піснями і сварками. Поки батьки перебувають на єврейському недільному базарі, Богдан і Рахілька, руйнуючи міжнаціональні перепони, зізнаються одне одному в коханні і погоджуються на шлюб. Батьки сваряться і миряться, б’ються і вибачають одні одним, бо найбільший аргумент на користь молодим — це весілля, яке робить з двох різних родин одну велику сім’ю, в одному дворі, у Києві на Подолі.Вуличний філософ Подола «Гоп-з-точилом» робить зворушливі висновки і повчання, пересипаючи свої філософські гасла рецептами української і ізраїльської кухні, а веселий міліціянт — дільничний Собачко, який завжди напідпитку, підкріплює жартівливу атмосферу міліціянтськими байками і анекдотами з подільських вулиць.

16+

Тривалість дійства – 1 год 40 хв, без антракту.

Автор сценарію та режисер-постановник -Заслужений діяч мистецтв України,директор-художній керівник театру Володимир Петранюк

УВАГА!

МКЦ ім. І. Козловського має свою особливість: сцена та глядацький зал – це єдиний простір, тому вхід до залу після 3-го дзвінка неможливий.

Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського
X